Ontdek de leukste vakantieparken in de Ardennen

Brouwerij Achouffe Ardennen

25 januari 2017

Plan uw bezoek aan Brouwerij Achouffe Ardennen.

De Ardennen en de brouwerij Achouffe Ardennen vallen samen in het gelijknamige plaatsje. Met verschillende soorten bieren gebrouwen in eigen fabriek. Met de La chouffe als de blonde de Mc chouffe als de bruine. Dit zijn dan ook de bekendste bieren van de brouwerij. Maar er zijn meer smaken zoals de Houblon de N”ice de soleil en de bok. Een bezoekje aan de brouwerij dan moet u even contacten.

Tegenover de taveerne vind u café-restaurant La Petite Fontaine. Waar u zeker welkom bent voor een kleine of grote maaltijd. De omgeving van het geheel leent zich prima voor een wandeling door dit charmante dorpje.

Brasserie d’Achouffe
Achouffe 8
6666 Wibrin
Achouffe
T: +32 61 23 04 44
Brouwerij Achouffe

Een reactie

  • Van Bossuyt Albert 15 maart 2017op08:38

    Verleden jaar met onze vereniging Spaarkas Centrum Daalstraat 5 Affligem brouwerij Achouffe bezocht met 53 personen en het was prachtig , zeer goede gidsen , prachtige rondleiding en proeverij , hier in onze gemeente zijn ze vol lof over ons bezoek aan Achouffe . Van Bossuyt Albert Potaardestraat 73 1790 Affligem .

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *